Föremål som liknar ram med glas

Vi hittade över 8 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6062 Bordsram
    Såld: 600 kr

    Såldes den 29 januari 2024
  • 5031 Tavelramar
    11 st, med glas, 16-63x20,5-77 cm
    Såld: 600 kr

    Såldes den 30 januari 2023
  • 5019 Tavelram
    Förgylld, med glas, ramens innermått: 34x40 cm
    Såld: 250 kr

    Såldes den 20 juni 2022
  • 6040 Ram
    1800-tal, med glas, ramens innermått: 37x50 cm
    Såld: 800 kr

    Såldes den 25 januari 2021
  • 3110 Tavelram
    förgylld, med glas, ramens innermått: 48x53
    Såld: 200 kr

    Såldes den 7 november 2016
  • 8133 Ram
    med glas, förgylld, ramens innermått: 60x104
    Såld: 150 kr

    Såldes den 15 februari 2016