Föremål som liknar ram med glas
6062 Bordsram
Såld: 600 kr
Såldes den 29 januari 2024
5031 Tavelramar
11 st, med glas, 16-63x20,5-77 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 30 januari 2023
5019 Tavelram
Förgylld, med glas, ramens innermått: 34x40 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 20 juni 2022
6040 Ram
1800-tal, med glas, ramens innermått: 37x50 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 25 januari 2021
3110 Tavelram
förgylld, med glas, ramens innermått: 48x53
Såld: 200 kr
Såldes den 7 november 2016
8133 Ram
med glas, förgylld, ramens innermått: 60x104
Såld: 150 kr
Såldes den 15 februari 2016
7462 Ram
med glas, Sent 18000-tal, 100 x 92
Såld: 2.800 kr
Såldes den 20 april 2015
7307 Tavelram
med glas, förgylld, ramens innermått: 43x70
Såld: 1.400 kr
Såldes den 2 mars 2015
1063 Ramar
3 st. en med glas
Såld: 100 kr
Såldes den 28 juli 2014